Poradnik - Wymiana Dysku W PlayStation 3
What do you think about this video?

Dawid Skrzypczak: Jeżeli jeszcze odpisujecie to o ile maksimum mogę rozszerzyć pamięć w ps3 fat ???

Mietek Cisek: zrobiłem tak i nie działa

Wizment: Chciałbym wyjąć dysk ze swojej konsoli PS3 Slim, dysk 500 GB jest na nim około 20 gier pozyskanych z PS Plus od kuzyna. Dysk należy do mojej dziewczyny. Chciałbym jej go oddać i podłączyć do jej konsoli. Czy jest to możliwe bez uniknięcia formatowania dysku? Nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi.

dawid1467: Mam pytanie czy dysk z laptopa zadziała do konsoli ps4

kacper s: Posiadam model konsoli CECH- 4304A czy dysk kupiony np. ten http://allegro.pl/dysk-500-gb-kieszen-hdd-sony-ps3-komplet-i5080175505.html będzie mi działał ?

sergii pavlenko: помогло, спасибо

Draniu69: czy mając pendrive 8gb formatując go do FAT32 moge go zaaplikować jako dysk? dodatkowej pamięci? proosze o odpowiedź i mniej więcej opisanie jak to zrobić

Łukasz Zając: Pytanie - Jak mam już zapisany postęp gry na tym dysku 12 GB, i jak zamontuje 500 GB to te zapisy będą jeszcze, czy wszystko będę musiał zrobić na nowo ? :/

Marcin Onochowski: Może być zamontowany w ps3 fat?

MMaciej MMafia: ni chuja nie moge sciagnanc pokrywki

Daaamn: Mam pytanie, gdzie mogę dostać taki dysk do Play Station 3 Super Slim.
Prosiłbym o linki do stron.

k0ryci0: Czy moze byc to dysk SATA III ?

Krzysztof Maliszewski: Mam pytanie bo mam dysk 80gb i posiadam pierwsza wersje ps3, ale kupilem sobie ps plus i brakuje mi pamieci i mam pytanie czy moge wymienic dysk 80gb na 500 gb ?

Dariusz Zieliński: mam takie pytanie, a mianowicie czy na tym dysku da się zapisywać i instalować gry, czy służy on tylko do przeglądania plików audio i video? Liczę na odpowiedź.

Sebastian Klawikowski: Mam pytanie do PlayStation Polska proszę o odpowiedz albo pod komentarzem albo na wiadomość prywatną.Np. Kupiłem nową konsole 12 GB Super Slim i co mam zrobić ? najpierw włączyć i zainstalować dysk 12 GB czy jescze jej niewłączać i nic nierobić tylko odrazu włożyć dysk i na nim zainstalować.

DaXx_PL: Chciałbym wymienić PS3 Slim na PS3 Super Slim a le nie wiem czy moją karte 320 GB z PS3 Slim moge przełorzyć na nowy model PS3 Super Slim, prosze o odpowieć :)

Hormesten: Dajcie mi linka do dysku do ps

BERO: z zestawem montażowym ok. 250zł (500gb)

BERO: 10-40zł :)

Super Garnus: ta huj na filmiku tak łatwo zdjąć to pokrywkę a a w realu się z nią siłowałem i uważałem żeby jej nie połamać -.-

Schools: Learn how to get phlebotomy training in California! The job pays decent money for the amount of schools needed to graduate.
Rating:
Poradnik - Wymiana dysku w PlayStation 3 5 out of 5

Shared by Others

DJS Reviews Pencil 2D Build of Dec. 19. 2015 (part
DJS Reviews Pencil 2D Build of Dec. 19. 2015 (part
THEY ARE BILLIONS - REVIEW (Early Access)
THEY ARE BILLIONS - REVIEW (Early Access)
eToro Review: The Truth Behind eToro
eToro Review: The Truth Behind eToro
Madden NFL 18 Review
Madden NFL 18 Review
OpenShot Video Editing Beginner Tutorial
OpenShot Video Editing Beginner Tutorial

Featured Video

How to Make Money Online


Poradnik - Wymiana dysku w PlayStation 3